BHV herhalingscursus


Het is van belang om ieder jaar een BHV herhalingscursus te volgen. Je BHV-certificaat is namelijk maar één jaar geldig. En je kennis en kunde van bedrijfshulpverlening is na een jaar alweer weggezakt. Volg daarom een BHV herhalingscursus bij BeCare!




Image
1 dag
Image
Bij jouw organisatie op locatie of op een BeCare locatie
Image

€ 180


Wat leer ik tijdens de herhalingscursus?

Onze instructeurs herhalen een deel van de inhoud van de BHV basiscursus en zetten diverse situaties in scene die in je eigen organisatie voor kunnen komen. We maken graag gebruik van bijvoorbeeld de incidentenlijst van het voorgaande jaar én de ervaringen van de deelnemers.

Voor wie is de BHV herhalingscursus?

De BHV herhalingscursus is voor medewerkers binnen de organisatie, die moeten optreden bij calamiteiten en een geldig BHV certificaat hebben.

Wat zijn de eisen om deel te nemen aan de herhalingscursus BHV?

Om deze training bij BeCare te kunnen volgen, moet je minimaal 16 jaar zijn. Daarnaast is het van belang dat je kennis van de taal hebt waarin de cursus wordt gegeven. Standaard wordt de training in het Nederlands gegeven, neem contact met ons op voor andere talen. Je bent uiteraard in het bezit van een geldig BHV certificaat, wat betekent dat je niet langer dan 15 maanden geleden een BHV cursus hebt gevolgd.

Boek de BHV herhaling cursus
herhaling bhv cursus

bhv cursus e learning

Vraag een incompany training aan

Wij geven onze BHV herhalingscursus niet alleen op onze eigen locaties, maar indien gewenst kunnen wij ook bij jou intern trainen. Heeft dit je voorkeur? Neem dan contact met ons op en we helpen je graag verder.

Review

"Wij volgen elk jaar een BHV herhalingscursus. Wij hebben dit jaar aan de instructeur gevraagd of hij i.p.v. brandjes blussen de ontruimingsoefening in de praktijk met ons wilde doorlopen. Dit heeft hij direct opgepakt en het was zeer waardevol. Fijn dat een instructeur zo flexibel kan zijn. We zijn allemaal weer bijgespijkerd voor het komende jaar. Wat hier zo fijn aan is, is dat we toch weer 'de puntjes op de i' hebben gezet door te oefenen." 

- D.

herhalingscursus bhv

Boek de BHV herhaling cursus